İkinci El Kombi Satış Ve Montaj

İkinci El Kombi Satış Ve Montaj

İkinci el kombiler yoğun ilgi görmeye devam ediyor. özellikle 2018 Ağustos ayından sonra dolar kurunda ki yüksek artış nedeni ile yerli ve ithal marka kombiler de yüzde 100 e varan fiyat artışı olmuştur. Kombi ihtiyacı olan bir çok kullanıcının özellikle ikinci el kombi ye yöneldiğini görüyoruz. Tabi durum böyle olunca bizler de elimizde bulunan ve kentsel dönüşüm den sökülme temiz cihazları atölyemizde bakım ve onarımlarını yaparak sizlere sunuyoruz.

İkinci el kombi alırken çok dikkatli olmanızı şiddetle öneriyorum. Bunlara örnekler verecek olursam dikkat etmeniz gereken hususlar aşağıda sıralıyorum.

  1.  Kesinlikle eski eşya satan yerlerden ikinci el kombi almayın. Alacağınız kombi yüksek maliyetli bir arızası olabilir.
  2. İnternet üzerinden satılan ikinci el kombilere çok dikkat etmelisiniz. Bu kombiler de yüksek maliyetli arızalar olabilir.
  3. İkinci el kombi de güvenilir olmayan ve garanti vermeyen firmalardan uzak durun.

Yukarıda belirtilen 3 neden dolayı ikinci el kombi alırken çok dikkat etmeniz gerekir.

1 Yıl Garantili İkinci El Kombiler

Firmamızdan alacağınız ikinci el kombiler 1 yıl servisimiz tarafından garantilidir. Ve ayrıca sattığımız kombilerin montajını yaparak kullanımı hakkında gerekli bilgileri cihaz başında size göstermekteyiz.

İkinci el kombi satışlarımız sadece İstanbul avrupa yakasıdır. Sattığımız kombiler garantimiz altında olduğu için şehir dışına satış yapmamaktayız. Lütfen kargo yolu ile gönderin biz takarız gibi teklifler yapmayınız. Elimizde olan her çıkma kombiyi ikinci el olarak satmıyoruz. Bunların içerisinden kaliteli durumu iyi cihazları seçerek revizyondan geçiriyoruz.

Sitemizden ikinci el kombi resimlerine ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Hemen ikinci el kombi satış sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Call Now Button